Śmierć Stanisława Mikulskiego – on ciągle żyje!

Śmierć Stanisława Mikulskiego – on ciągle żyje!

Według naszych najnowszych informacji, plotka jakoby znany polski aktor Stanisław Mikulski okazała się nieprawdą. Najświeższe doniesienia przedstawiają zupełnie inną wersje zdarzenia.

Dzisiaj rano wszystkie media jednogłośnie podawały informację o śmierci aktora znanego z legendarnej roli Hansa Klossa w serialu Stawka większa niż życie. Na początku wszystko wyglądało, że straszna wieść jest prawdziwa, wątpliwości zaczęły pojawiać się koło godziny 12. Okazało się, że Mikulski był widziany rano, kiedy wychodził ze szpitala, gdzie od tygodnia zmagał się z ciężką chorobą.

- Rano, kiedy przyjeżdżałam do pracy, bardzo się zdziwiłam, ale zobaczyłam Pana Stanisława wychodzącego ze szpitala z człowiekiem ubranym w dziwny kombinezon. Od razu podbiegłam zapytać o co chodzi, ale auto z nimi odjechało szybko spod parkingu. – Opowiada Pani Jadwiga z porannej zmiany.

- Z okna widziałem podjeżdżający duży samochód, wydawało mi się, że może to być jeden z tych amerykańskich Calidac’ów. Po chwili do samochodu podeszło dwóch mężczyzn, jeden większy w kombinezonie a drugi okazał się Panem Klossem. - Wspomina Pan Czesław, ordynator. – To dziwne, ale ten pierwszy przypominał mi… Elvisa Presleya. Ale to niemożliwe, przecież on nie żyje od ponad 35 lat!

Na szczęście, jednemu z przechodzących tam pacjentów, udało się sfotografować pasażerów samochodu. Na drugim planie widzimy naszego uwielbianego aktora Stanisława Mikulskiego patrzącego w okno.

e35f6d4aed9980609e56a34d134a5e04
Policja już szuka tajemniczego kierowcy. Więcej informacji już wkrótce!

Wszystkie cytaty zostały zmyślone.

www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org